Jesteś tutaj:  Strona główna Izby Skarbowej w Lublinie  » Urzędy Skarbowe województwa lubelskiego  » Trzeci US w Lublinie  » Kontakt


Wybierz Urząd:
pl2011.eu Szybki PIT

Kontakt

Adres

Trzeci Urząd Skarbowy w Lublinie
ul. Narutowicza 56
20-016 LUBLIN

 

e-mail: us0612@lb.mofnet.gov.pl

 

Elektroniczna skrzynka podawcza

 

Pismo ogólne do urzędu

 

Elektroniczne przesyłanie tytułów wykonawczych
mapa dojazdu

NIP

712-19-88-824

REGON

430456780

Godziny otwarcia

Dzień tygodnia Od Do
Poniedziałek 07.15 15.15
Wtorek 07.15 15.15
Środa 07.15 15.15
Czwartek 07.15 15.15
Piątek 07.15 15.15

Uwagi/godziny specjalne

Sala Obsługi Interesantów:
poniedziałek 715 - 1800
wtorek - piątek 715 - 1515

 

Kasa czynna w godzinach 715 - 1430





Telefony

 

 

pok./ wewn.


Telefon bezpośredni

206

Naczelnik

535 04 54

204

Z-ca Naczelnika

535 04 50

118

Z-ca Naczelnika

535 04 43

221

Główny Księgowy

535 04 67

205
/080

Sekretariat

tel. 535 04 77
fax 535 04 53

EA Dział Egzekucyji Administracyjnej

010
/081

Komornik skarbowy

535 04 23

009
/085

 

tel. 535 04 22
fax 535 04 72

011

 

535 04 26

012

 

535 04 27

003

 

535 04 00

008

Poborcy skarbowi

535 04 30

KP Dział Kontroli Podatkowej

125

Kierownik

535 04 69

101

 

535 04 31

102

 

535 04 32

127

 

535 04 71

126

 

535 04 48

103

 

535 04 33

KS Wieloosobowe Stanowisko Pracy
Spraw Karnych Skarbowych

123

 

535 04 46

122

 

535 04 45

IF Wieloosobowe Stanowisko Pracy
Informatyki

106

 

535 04 34

OLII Wieloosobowe Stanowisko Pracy Organizacji i Logistyki

220

Kadry i szkolenia

535 04 92



OP Wieloosobowe Stanowisko Pracy Obsługi Prawnej

221

 

535 04 67

BH Jednoosobowe Stanowisko Pracy
Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

220

 

535 04 92

OLI Samodzielny Referat Organizacji i Logistyki

016
/084

Kierownik

tel. 535 04 25
fax 535 04 17

036

Kancelaria

535 04 76

001

Archiwum

535 04 29

AP Samodzielny Referat Analiz i Planowania

121

Kierownik

535 04 64

116

 

535 04 40

PPI Dział Postępowań Podatkowych

114

Kierownik

535 04 55

113

Podatek dochodowy z tytułu sprzedaży nieruchomości

535 04 39

120

Postępowania podatkowe w zakresie podatku dochodowego

535 04 35

110

Zryczałtowany podatek dochodowy od osób fizycznych

535 04 44

 

 

 

PPII Samodzielny Referat Postępowań Podatkowych

212

Kierownik

535 04 62

215

 

535 04 65

209

 

535 04 59

SW Dział Spraw Wierzycielskich

214

Kierownik

535 04 57

211

 Ulgi w spłacie zobowiązań podatkowych

535 04 61

210

 Ulgi w spłacie zobowiązań podatkowych

535 04 60

218

 Ulgi w spłacie zobowiązań podatkowych

535 04 90

PPIV Samodzielny Referat Postępowań Podatkowych

105

Kierownik

535 04 42

119

Podatek od czynności cywilnoprawnych

53 504 83

124

Podatek od spadków i darowizn

535 04 47

017

Podatek od czynności cywilnoprawnych, podatek od spadków i darowizn

535 04 16



OBI Dział Obsługi Bezpośredniej

026

Kierownik

535 04 02

021

VAT 24, VAT 25, kasy fiskalne

535 04 01

025

E-Deklaracje

535 04 06

028

Biuro podawcze

535 04 13

032

Rachnkowość podatkowa

535 04 09

030

 

535 04 08

033

 

535 04 07

023

 

535 04 04

035

Zaświadczenia

535 04 15
Fax.535 04 24

OBII Dział Obsługi Bezpośredniej

115

Kierownik

535 04 56

111

Podatek dochodowy od osób fizycznych - informacja, czynności sprawdzajace

535 04 37

112

Podatek dochodowy od osób fizycznych - informacja, czynności sprawdzajace

535 04 38

117

Podatek dochodowyod osób fizycznych - informacja, czynności sprawdzajace

535 04 41

108

Podatek dochdowy od osób prawnych

535 04 36

OBIII Dział Obsługi Bezpośredniej

213

Kierownik

535 04 86

207 

208

Czynności sprawdzające w zakresie podatku VAT

535 04 78 

535 04 58

216

Informacja VZM,  Czynności sprawdzające w zakresie podatku VAT

535 04 66

OBIV Samodzielny Referat Obsługi Bezpośredniej

013

Kierownik

535 04 28

004

Rejestracja, e-PUAP

535 04 19, 535 04 10

005

 Ewidencja podatników

535 04 73

006

Archiwum NIP

535 04 81



RPI Dział Rachunkowości Podatkowej

223

Kierownik
osoby fizyczne i prawne /PIT-4R, PIT8AR

535 04 95

201

VAT osoby fizyczne i prawne, Podatek dochodowy od osób prawnych

535 04 49

224

Ryczałt /PPE/, zasady ogólne, podatek liniowy /PIT-36, 36L/

535 04 70

225

Karta podatkowa /KP/, Spadki i darowizny /SD/, Osoby duchowne /PPD/
Podatek od sprzedaży nieruchomości /PIT-23, PIT-39/, Podatek od czynności cywilno prawnych /PCC/

535 04 98

RPII Dział Rachunkowości Podatkowej

202

Kierownik

tel.535 04 51
fax 535 04 14

203

Osoby fiz. nieprowadzace dział. gosp.  PIT -37, PIT-38, zwrot VZM

535 04 52

218

 

535 04 90

222

 

535 04 68

Sala obsługi

   

RB Wieloosobowe Stanowisko Pracy
Rachunkowości Budżetowej

219

 

535 04 63

Inne

007

Portiernia / ochrona

535 04 21


Właściwość miejscowa

część miasta na prawach powiatu - Lublin Abramowice, Bronowice Nowe, Bronowice Stare, Czwartek - część wschodnia od ul. Lubartowskiej, Dziesiąta, Dziesiąta Stara, Felin, Głusk, Hajdów, Jakubowice, Kalinowszczyzna, Kośminek, Majdanek, 1 Maja, Ponikwoda, Rudnik, Rury Jezuickie, Rusałka, Stare Miasto,Stary Gaj, Tatary, Wrotków, Zadębie, Zemborzyce

 

A
Abramowicka
Agrestowa
Akacjowa
Andersa Władysława Al.
Archidiakońska
Aroniowa
Asnyka Adama
Augusta Zygmunta
Azaliowa
Azotowa
B
Bagatela
Bandtkich
Barwna
Barwnikowa
Bazylianówka
Berberysowa
Bernardyńska
Betonowa
Białkowska Góra
Bielskiego Konrada
Biernata z Lublina
Biłgorajska
Biskupie (Zadębie)
Bluszczowa
Bławatkowa (Zadębie)
Błękitna
Boczna Łęczyńskiej
Boczna Rusałki
Boczna Żabiej
Bogusławskiego Wojciecha
Borówkowa
Bór (Zemborzyce)
Bramowa
Brata Alberta
Bratkowa
Brezy Tadeusza
Brodowskiego Feliksa
Broniewskiego Władysława
Bronowicka
Browarna
Bryńskiego Kazimierza
Brzoskwiniowa

Brzozowa
Budowlana
Budrysów
Bukowa
Bulwarowa
Bychawski pl.
Bystrzycka
C
Cedrowa
Ceglana
Chełmońskiego Józefa
Chełmska
Chemiczna
Chłodna
Cholewy Władysława
Cienista (Zemborzyce)
Ciepła
Ciepłownicza

Cynamonowa
Cyprysowa
Cyrulicza
Czartoryskiej Izabeli
Czekanowskiego Aleksandra
Czereśniowa
Czerniejowska
Czeska
Czwartek

Czumy Ignacego
D
Daniłowskiego Gustawa
Daszyńskiego Ignacego
Dąbrowska
Dembowskiego

Dereniowa
Deszczowa
Dębowa
Diamentowa
Długa
Dmowskiego Romana
Dobra
Dobrzańskiego Bohdana
Dojazdowa (Zadębie)
Dolińskiego Gustawa
Dolna Panny Marii
Domeyki Ignacego
Dominikańska
Dominowska
Doświadczalna
Dożynkowa
Drewniana
Droga Męczenników Majdanka
Dulęby Kazimierza
Dunikowskiego Xawerego
Dworcowa
Dworcowy pl.
Dworska
Dygasińskiego Adolfa
Dymowskiego Tadeusza
Działkowa
Dzierżawna
Dziesiąta
Dziubińskiej Heleny
E
Elektryczna
Energetyków
F
Fabryczna
Fałata Juliana
Farbiarska
Felin
Firlejowska
Floriańska (d. Podmiejska)
Forsycjowa
Fredry Aleksandra
Fulmana Mariana Bp.
Furmańska
G
Gałczyńskiego Konst. Ildefonsa
Garbarska
Gazowa
Gierymskiego Aleksandra
Gilowa
Glińskiego Kazimierza
Głuska
Gminna
Gospodarcza
Goździkowa
Górna
Grabowskiego Franciszka
Grabskiego Władysława
Graffa Emanuela
Gralewskiego Wacława
Granicza
Grenadierów
Grochowskiego Alojzego
Grodziskiego Tadeusza
Grodzka
Gromadzka
Gruella Teodora
Grunwaldzka
Grygowej Antoniny
Grzybowa (Zemborzyce)
H
Hajdowska
Hallera Józefa gen.
Handlowa
Herc Lucyny
Hiacyntowa
Hrubieszowska
Hubalczyków
Hutnicza
I
Inżynierska
Iwaszkiewicza Jarosława
J
Jachowicza Stanisława
Jagiellończyka Kazimierza
Jagiełły Władysława
Jagodowa
Jakubowicka
Jałowcowa
Janowska
Jarmarczna
Jarzębinowa
Jaskółcza
Jastruna Mieczysława
Jastrzębia
Jaworowa
Jesienna
Jesionowa
Jezierskiego F. Salezego
Jezuicka
Jeżynowa
K
Kalinowa
Kalinowszczyzna
Kamienna
Kasprowicza Jana
Kasztanowa
Katedralny Plac
Kawia
Kąpielowa
Kijańska
Kiwerskiego Wojciecha
Kleeberga Franciszka
Klonowica Sebastiana
Klukowskiego Zygmunta
Kminkowa
Kniaźmina Dionizego Franciszka
Kochanowskiego Jana
Kolberga Oskara
Koło
Konarskiego Stanisława
Kononowicza Zenona
Konwaliowa
Kopernika Mikołaja
Korczaka Janusza
Koryzonowej Marii
Korzeniowskiego Józefa
Kosmonautów
Kossaka Juliusza
Kosynierów
Kościelna
Kotlarska
Kowalska
Kozia (uwaga: granica III)
Koźmiana Kajetana
Krańcowa
Krasickiego Ignacego
Kraszewskiego Jana
Kredowa
Kresowa
Krępiecka
Kręta
Krężnicka
Krochmalna
Krokusowa
Królewska
Królowej Jadwigi
Kruczkowskiego Leona
Kruszynowa
Krzemieniecka
Krzemionki
Ku Farze
Ku Słońcu (Zemborzyce)
Kukułcza
Kuncewiczowej Marii
Kunickiego Władysława
Kustronia Józefa
Kutrzeby Tadeusza gen.
Kwiatkowskiego Eugeniusza
Kwiatowa
L
Laurowa

Leśna
Letniskowa
Lipeckiego Teodora
Lipska
Listopada 11
Lotnicza
Lubartowska
Ludowa
Lwowska
Ł
Łabędzia
Łagiewnicka
Łazienkowska
Łąkowa
Łęczyńska
Łobodowskiego Józefa
Łokietka Władysława pl.
Łubinowa
Łukasińskiego Waleriana
Łuszczowska
Łysakowska
M
Maczka Stanisława gen.
Magnoliowa
Maja 1
Majdan Tatarski
Majdanek
Makowa
Makuszyńskiego Kornela
Malczewskiego Jacka
Malinowa
Malwowa
Mireckiego Franciszka
Mariańska
Marzanny (Zemborzyce)
Masarska
Maszynowa
Matejki Jana
Medalionów
Mełgiewska
Metalurgiczna
Michałowskiego Piotra
Mickiewicza Adama
Miedziana
Mieszczańska
Miętowa
Mikołajczyka Stanisława
Miła
Miodowa
Mirtowa
Misjonarska
Młodzieżowa
Młyńska
Mochnackiego Maurycego
Modra
Modrzewiowa
Moniuszki Stanisława
Montażowa
Morcinka Gustawa
Morsztynów
Morzyckiej Faustyny
Mościckiego Ignacego
Motorowa
Mrówcza (Zemborzyce)
Muzyczna
N
Nad Zalewem
Nadbystrzycka (granica)
Nadłączna
Nadrzeczna
Nadstawna
Naftowa
Nałkowskich
Narcyzowa
Narutowicza Gabriela (granica)
Nasienna
Nasturcjowa
Nektarowa
Niemcewicza Juliana Ursyna
Niepodległości
Niezapominajki (Zemborzyce)
Niska
Nizinna (Zemborzyce)
Noworybna
Nowy Plac Targowy
Nowy Rynek
Nowy Świat
O
Oboźna
Obrońców Lublina
Ochotnicza
Oczki Wojciecha
Odległa
Odlewnicza
Okólna
Okrzei Stefana
Okulickiego Leopolda
Olchowa
Olechowicza Władysława
Olejna
Oliwkowa
Olszewskiego Karola
Orląt Lwowskich
Orlika Ruckemana Wilhelma
Orłowskiego Aleksandra
Orzechowa
Orzechowskiego Stanisława
Orzeszkowej Elizy
Osmolicka
Owocowa
P
Pajdowskiego Mikołaja
Palmowa
Pancerniaków
Pankiewicza Józefa
Paprociowa
Parafialna
Parczewska
Parkowa
Pasieczna (Zemborzyce)
Pawia
Pawłowa Iwana
PCK
Petrykiewicza Władysława
Piaskowa
Piekarska
Pielgrzymia
Piękna
Pigwowa
Piłsudskiego Józefa
Piskora Tadeusza
Placowa
Plagego i Laśkiewicza
Plażowa
Pliszczyńska
Po Farze pl.
Pochyła
Pocka Jana
Pocztowa
Pod Gajem
Podlaska
Podleśna
Podkomorska
Podwale
Podzamcze
Pogodna
Polna
Południowa
Ponikwoda
Poranna (Zemborzyce)
Porazińskiej Janiny
Porzeczkowa
Powojowa
Powstańców Warszawy
Poziomkowa
Prawiednicka (Zemborzyce)
Proletariuszy
Prosta
Próżna
Pruszyńskiego Ksawerego
Przecznica
Przejazd
Przelot
Przemysłowa
Przepiórcza
Przeskok
Przesmyk
Przy Bocznicy
Przybylskiego Jacka
Przyjaźni
Przymieszczańska
Pszczela
Ptasia (Zemborzyce)
Puchacza
Pułaskiego Kazimierza
R
Raczkiewicza Władysława
Raczyńskiego Edwarda
Radzikowska
Rataja Macieja
Rąblowska
Reja Mikołaja
Rejtana Tadeusza
Reymonta Władysława
Rezedowa
Robotnicza
Rodakiewicza Łukasza
Rolna
Rolna Osada
Romera Eugeniusza
Rosy (Zemborzyce)
Roślinna (Zemborzyce)
Roweckiego Stefana
Rozdroże
Rozstajna
Równa
Róży Wiatrów
Rudlickiego Jerzego
Rudnicka
Rumiankowa
Rusałka
Ruska
Rybna
Rynek
Rządu Ludowego RP pl.
S
Sachsów Henryka, Mieczysławy
Sadowa
Samsonowicza Jana
Sarnia
Sekutowicza Bolesława
Sieciecha Wojciecha
Siemiradzkiego Henryka
Sienkiewicza Henryka
Sienna
Sieroszewskiego Wacława
Sierpińskiego Seweryna
Singera Izaaka pl.
Siostry Bożeny Szerwentke
Skibińska
Składowa
Skośna
Skrzynicka
Słodowa
Słomiany Rynek
Słomkowskiego Antoniego
Słowackiego Juliusza
Słowicza
Słowikowskiego Michała Ks. (dawna ul. Krzywa)
Słupkowa
Smolna
Smoluchowskiego
Sokola
Sokolniki
Solidarności al.
Sosnowa
Sowia
Spacerowa
Sportowa
Spółdzielcza
Spółdzielczości Pracy al.
Srogi Alojzego
Stachury Edwarda
Staffa Leopolda
Stalowa
Stanisławskiej Anny
Startowa
Stary Gaj
Sterna Abrahama
Stolarska
Storczykowa
Strażacka
Strojanowskiego Feliksa

Strzeszowskiego Czesława
Stwosza Wita
Sucha
Sulisławicka
Sybiraków
Szambelańska
Szaniawskiego Jerzego
Szańcowa
Szarotkowa
Szczerbowskiego Adama
Szczygła
Szelburg-Zarębiny Ewy
Szklana
Szklarniana
Szkolna
Szymanowskiego Karola
Szymonowica Szymona
Ś
Ściegiennego Piotra
Śliska
Śliwkowa
Śniadeckiego Jana
Środkowa
Świdnicka
Świeża
Świętochowskiego Aleksandra
T
Targowa
Tatarska
Tetmajera-Przerwy Kazimierza
Tęczowa
Tokarska
Topolowa
Torowa
Towarowa
Traugutta Romualda
Truskawkowa
Trześniowska
Tumidajskiego Kazimierza
Turystyczna
Tuwima Juliana
Tysiąclecia al.
Tyszowiecka
U
Uhorczaka Franciszka
Unicka
Unii Lubelskiej Al.
Ustronie
W
Wadowskiego Jana ks.
Walecznych
Wałowa
Wapienna
Wapowskiego Bernarda
Wawrzynowa
Wesoła
Węglowa
Widok
Wiejska
Wielka
Wiertnicza
Wierzbowa
Wigilijna
Wiktoryn
Wilcza
Wirowa
Wiśniowa
Witosa Wincentego al.
Włościańska
Wojenna
Wolińskiego Henryka
Wolności pl.
Wolska
Wołyńska
Woronieckiego Jacka
Wólczańska
Wrońska
Wrotkowska
Wrzosowa
Wschodnia
Wspólna
Wygodna
Wylotowa
Wysoka
Wyspiańskiego Stanisława
Wyszyńskiego Stefana, Prymasa
Wyścigowa
Wyzwolenia
Z
Zabłockiego Franciszka
Zabytkowa
Zaciszna
Zadębie
Zagajnikowa
Zagrobskiej Zofii
Zagroda
Zakole
Zakręt
Zalewskiego Ludwika
Zamenhofa Ludwika
Zamkowa
Zamkowy pl.
Zamojska
Zawieprzycka
Zawilcowa

Zdrowa
Zegadłowicza Emila
Zemborzycka
Zgodna
Ziemiańska
Zimna
Zimowa
Ziołowa
Złota
Zorza
Zygmuntowskie al.
Ź
Źródlana
Ż
Żabia
Żeglarska
Żelazna
Żeleńskiego-Boya Tadeusza
Żeromskiego Stefana
Żmichowskiej Narcyzy
Żmigród
Żonkilowa
Żurawia
Żytnia